Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kontakt

Brzask Grzegorz Kozak ul. Fabryczna 15H 11-040 Dobre Miasto tel: 500 200 899 tel/fax: 89 61 61 146 biuro@brzask.com.pl

Szukaj produktu

Producenci

BCS 1604 LE-L

BCS 1604 LE-L
Producent:
BCS

brutto: 2540.00 zł
netto: 2065.04 zł
Powiadom znajomego

Opis produktu:
 
Profesjonalny cyfrowy rejestrator video umożliwiający nagrywanie obrazu z 16 kamer przemysłowych. Do zapisu używany jest najlepszy dla rejestratorów cyfrowych format kompresji video H.264, który daje oszczędność pojemności dysków ok. 30% w porównaniu do kompresji MPEG4. W rozdzielczości CIF (352x288) rejestrator może nagrywać z łączną prędkością 400kl/s., natomiast w rozdzielczości 4CIF (D1 - 704x576) - 100 kl/s. Urządzenie umożliwia jednoczesne nagrywanie dźwięku również z czterech wejść. Wewnątrz rejestratora znajduje się miejsce na zamontowanie czterech dysków twardych SATA o pojemności do 1TB każdy (lub 3xHDD + 1 DVD)

Poza wyróżniającymi ten model spośród innych rejestratorów bardzo dużymi możliwościami ilości i jakości zapisywanego materiału video i audio, odznacza się on również bardzo wygodną obsługą myszką komputerową na USB! Urządzenie wyświetla na ekranie intuicyjne menu obrazkowe, po którym bardzo łatwo można się poruszać dzięki właśnie takiemu rozwiązaniu. Sterowanie jest bardzo przyjazne (menu podręczne, listy rozwijane, suwaki, itp.).

Rejestrator został wyposażony w funkcję RAID 1 oraz hibernację dysków dzięki czemu dane zgromadzone na dysku twardym są jeszcze bezpieczniejsze. Fukcja WatchDog zabezpiecza rejestrator przed zawieszaniem się systemu.

Oczywiście urządzenie posiada wszystkie standardowe funkcje, takie jak m.in.: bardzo rozbudowana i dokładna detekcja ruchu, czy sterowanie kamerami obrotowymi PTZ. Sterowanie rejestratorem i podgląd obrazu przez sieć komputerową również wyróżniają się bardzo wysoką jakością i ogromnymi możliwościami. Obsługa możliwa jest przez przeglądarkę Internet Explorer bądź bardzo zaawansowane oprogramowanie, które dołączone jest do urządzenia na płycie CD.

System operacyjny urządzenia oparty jest na systemie LINUX, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo wysoką stabilnością. Dzięki pracy w trybie pentaplex możliwy jest jednoczesny podgląd, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizacja i dostęp zdalny.

Urządzenie posiada wyjście VGA (D-Sub) do bezpośredniego podłączenia monitora komputerowego. Porty USB, poza możliwością sterowania myszką, dają również możliwość obsługi zewnętrznych napędów USB (pendrive, nagrywarka DVD, zewn. HDD). W zestawie znajduje się także pilot zdalnego sterowania.

Dodatkową ogromną zaletą która wyróżnia rejestratory BCS od konkurencji, jest całkowita niezależność konfiguracji kanałów video pod każdym względem - indywidualne ustawianie dla każdego, rozdzielczości i prędkości zapisu a także niezależność detekcji ruchu (możliwość wyboru, które kanały mają być rejestrowane, w przypadku detekcji ruchu z każdej kamery osobno). Ponadto rejestratory doskonale współpracują z kamerami obrotowymi BCS, które mogą być również sterowane myszką podłączoną do rejestratora! (rejestratory BCS obsługują wiele protokołów komunikacji i mogą pracować z bardzo wieloma typami kamer obrotowych).
 
Parametry techniczne:
 
Ilość wejść video: 16 (BNC)
Ilość wejść audio: 4
Ilość wyjść video: 2x monitorowe BNC, 1x VGA, 16x przelotowe, 1x matryca, 1xHDMI
Ilość wyjść audio: 1
System operacyjny: oparty na LINUX
Interfejs użytkownika: Graficzny
Interfejs sieciowy: Ethernet RJ-45 Port (10/100M)
Funkcje sieciowe: TCP/IP, DHCP, DDNS, PPPOE, E-mail, FTP
Rozdzielczość nagrywanego obrazu: PAL: D1- 704x576, CIF- 352x288
Odtwarzanie z wszystkich 16 kamer równocześnie Tak
Prędkość odświeżania nagrywanego obrazu w D1 1-6 kl/sec dla każdej kamery
Prędkość odświeżania nagrywanego obrazu w CIF 1-25 kl/sec dla każdej kamery
Ilość poziomów jakości obrazu 6
Nośnik zapisu 4x HDD SATA
Kompresja audio: ADPCM
Zużycie pamięci dyskowej Audio 14.4MB/Godz (na kanał)
Zużycie pamięci dyskowej Video 56~400MB/Godz (na kanał)
Detekcja ruchu: Siatka pól detekcji 22x18, 6 poziomów czułości
Sposób obsługi: panel przedni, mysz na USB, pilot IR, sieć, klawiatury KBDB, NKBDB
Kompresja obrazu: H.264
Zewnętrzne wyjście eSATA: tak
Dodatkowe interfejsy RS232, RS485
Strefy prywatności Tak, po 4 strefy definiowane niezależnie dla każdej kamery
USB: 2 porty, 1 dla myszy komputerowej, 1 do archiwizacji
Wejści alarmowe 8
Wyjści alarmowe 3
Zasilanie: 230 VAC 50 Hz / 110 VAC 60 Hz
Wymiary: 440 x 460 x 68mm
Waga 6kg
Temperatura pracy -10..55st.C.
Pobór mocy 25W

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl