Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kontakt

Brzask Grzegorz Kozak ul. Fabryczna 15H 11-040 Dobre Miasto tel: 500 200 899 tel/fax: 89 61 61 146 biuro@brzask.com.pl

Szukaj produktu

Producenci

BCS-NVR 1604 DS-L

BCS-NVR 1604 DS-L

brutto: 3999.00 zł
netto: 3251.22 zł
Powiadom znajomego

Opis produktu
 

BCS-NVR1604DS-L to najwyższej klasy rejestrator sieciowy IP, który stanowi doskonałe połączenie:

  • podwyższonej funkcjonalności
  • bezawaryjnej pracy 
  • bardzo dobrych parametrów rejestrowanych i wyświetlanych w trybie na żywo obrazów

Dodatkowo urządzenie zapewnia niezwykle wydajną pracę w sieci IP, która bezpośrednio przekłada się na większą skuteczność działania systemów nadzoru wideo, budowanych na bazie sieci IP.

Konstrukcyjnie rejestrator IP z serii BCS-NVR1604DS-L to produkt doskonale nadający się do budowy dużych systemów nadzoru wideo, od których wymaga się długiego okresu archiwizacji danych oraz skutecznej wideoweryfikacji osób i zdarzeń alarmowych.

Rejestrator sieciowy BCS-NVR1604DS-L posiada 16 kanałów, które umożliwiają wysokiej jakości zapis wizji z 16 standardowych kamer sieciowych lub 4 kamer megapikselowych IP.

 

 

Bardzo wysoka prędkość zapisu na poziomie 400 klatek na sekundę dla rozdzielczości D1 lub 100 kl./s dla rozdzielczości 720p sprawia, że rejestrator sieciowy BCS-NVR1604DS-L dostarcza bardzo płynne nagrania wideo z dużą ilością szczegółów.

Zastosowana w urządzeniu kompresja wideo H.264 oraz MPEG-4 pozwalają na optymalne wykorzystanie zarówno przepustowości pasma, jak i pamięci masowej. Warto również wspomnieć, że kodek H.264 pozwala na uzyskanie doskonałej jakości obrazów przy jednoczesnej redukcji zapotrzebowania na pamięć i pasmo, nawet do 30% w porównaniu z kodekiem MPEG-4. Rejestrator sieciowy z serii BCS-NVR1604DS-L oferuje także podwójne strumieniowanie, które pozwala na optymalne przystosowanie urządzenia do indywidualnych wymagań instalacji CCTV IP.

 

 

 

Rejestrator IP BCS-NVR1604DS-L może obsługiwać maksymalnie 4 dyski twarde (każdy o maksymalnej pojemności 2TB) lub 3 dyski twarde i nagrywarkę DVD. Możliwość zaimplementowania nagrywarki DVD sprawia, że rejestrator BCS-NVR1604DS-L pozwala na bardzo szybkie i łatwe przenoszenie i odtwarzanie nagrań video na innych urządzeniach.

Warto również wspomnieć o technologii pracy PENTAPLEX, która pozwala na równoczesne nagrywanie, wyświetlanie, odtwarzanie, archiwizację oraz pracę w sieci IP.

Galeria produktu:

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl