Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kontakt

Brzask Grzegorz Kozak ul. Fabryczna 15H 11-040 Dobre Miasto tel: 500 200 899 tel/fax: 89 61 61 146 biuro@brzask.com.pl

Szukaj produktu

Producenci

NVR Hikvision DS-7604NI-E1/4P/A

NVR Hikvision DS-7604NI-E1/4P/A
Producent:
Hikvision

brutto: 1290.27 zł
netto: 1049.00 zł
Powiadom znajomego

Rejestrator IP NVR Hikvision DS-7604NI-E1/4P/A (4 kanały, 25Mb/s, 1x SATA, VGA, HDMI/VGA, 4xPoE, We/Wy alarmowe)

 

Cechy charakterystyczne:
 • obsługa do 4 kamer IP w rozdzielczości do 5MPix,
 • wbudowany 4 portowy switch PoE przeznaczony dla kamer marki Hikvision,
 • we/wy alarmowe: 4/1
 • pasmo wejściowe dla nagrywania 25 Mbit/s,
 • obsługa 1 dysku SATA o pojemności do 4 TB,
 • jednoczesna obsługa wyjść HDMI, VGA,
 • rozdzielczość HDMI/ VGA do 1920 x 1080 pikseli,
 • obsługa przeglądarek: IE, Google Chrome, Opera, Safari,
 • funkcja analizy obrazu VCA,
 • zoom cyfrowy wideo w trybie podglądu na żywo lub w trybie odtwarzania,
 • synchroniczne odtwarzanie nagrań z 4 kamer,
 • inteligentna analizy obrazu przy współpracy z kamerami marki Hikvision (funkcje detekcji przekroczenia wirtualnej linii, wykrycie wtargnięcia do obszaru o kształcie czworokątnym),
 • bezpłatna usługa HiDDNS,
 • obsługa IPv4, IPv6,
 • monitor stanu sieci LAN, kamer oraz dysków.

 

Rejestrator sieciowy DS-7604NI-E1/4P/A jest nowoczesnym rejestratorem IP służącym do zapisu, podglądu oraz odtwarzania obrazu z 4 megapikselowych kamer IP z prędkością do 25 kl./s dla każdego urządzenia. Dzięki złączom VGA oraz HDMI, urządzenie można bezpośrednio podpiąć do monitora komputerowego lub telewizora bez "pośrednictwa" komputera, co sprawia, iż jest w pełni samodzielnym rejestratorem. Urządzenie zbudowane jest w oparciu o system operacyjny Linuxwykluczający błędy i ataki wirusów znane z systemów Windows. Rejestrator posiada wbudowany 4 portowy switch PoE, do którego można podłączyć kamery marki Hikvision. Po ich podłączeniu rejestrator automatycznie ustawia parametry sieciowe kamer, tak że możliwa jest natychmiastowa komunikacja z nimi.

 

Rejestracja lokalna oraz transmisja w sieci odbywa się w standardzie kompresji H.264, pozwalającym na uzyskanie najlepszej jakości obrazu przy wykorzystaniu minimalnej przepustowości sieci i pojemności dyskowej. 1 port SATA pozwala na podłączenie dysku twardego o pojemności do 4 TB. Dodatkowo wspierana jest obsługa sieciowych macierzy dyskowych NAS (NFS) oraz SAN (iSCSI). W przypadku przepełnienia pamięci, uruchamiane jest automatyczne nadpisywanie, zapobiegające utracie najnowszych danych. Wbudowane porty USB pozwalają na podpięcie pendrive'a lub zewnętrznego dysku oraz skopiowanie określonych fragmentów na zewnętrzne nośniki danych.

W systemach monitoringu IP zbudowanych w oparciu o kamery i rejestratory marki Hikvision możliwe jest ustawienie nagrywania ciągłego ze specjalnymi parametrami zdarzeniowymi. Każdy kanał rejestracji posiada możliwość zdefiniowania parametrów nagrywania po wystąpieniu zdarzenia. Istnieje możliwość zwiększenia liczby kl./s oraz wartości bitrate. Parametry te mogą być ustawione niezależnie od ustawienia nagrywania ciągłego. Po wystąpieniu zdarzenia (detekcja ruchu, sabotaż wideo), rejestrator przełącza się automatycznie w tryb nagrywania zdarzeniowego (zwykle z wyższymi parametrami). W pozostałym czasie nagrywanie realizowane jest w trybie ciągłym. Dzięki temu możliwe jest odtworzenie każdej minuty przed i po zdarzeniu, a nagrania pomiędzy wydarzeniami mogą mieć o wiele niższe parametry (ilość kl/s, bitrate), więc zajmują znacząco mniej miejsca na nośnikach pamięci. Każdy kanał posiada funkcjonalność niezależnego ustawienia inteligentnej analizy obrazu. Posiada ona funkcje detekcji przekroczenia wirtualnej linii (wraz z wyznaczeniem kierunku przekroczenia linii) oraz wykrycie wtargnięcia do obszaru o kształcie czworokątnym.

Oprogramowanie klienckie iVMS 4200 służy do podglądu, nadzoru i konfiguracji rejestratorów analogowych, sieciowych oraz kamer IP marki Hikvision (pozwala na stworzenie systemu hybrydowego) poprzez sieć. Aplikacja pozwala na zarządzaniem maksymalnie 256 urządzeniami na maksymalnie 4 monitorach. Na jednym ekranie może być wyświetlony obraz z maksymalnie 64 kamer. Oprócz podglądu i konfiguracji pozwala m.in na zdalne odtwarzanie nagrań, wyświetlanie komunikatów alarmowych, dwukierunkową transmisję dźwięku, używanie wielopoziomowych e-map do podglądu. 

iVMS-4500 to aplikacja mobilna, przeznaczona na telefony komórkowe działające w oparciu o system operacyjny Android, iOS oraz Windows Phone. Może być stosowana do zdalnego podglądu obrazu na żywo z rejestratorów DVR, NVR, kamer sieciowych z wykorzystaniem sieci Wi-Fi, 2G lub 3G, a także do podglądu nagrań zapisanych na rejestratorze

UWAGA!. 
W celu zachowania maksymalnej kompatybilności sprzętu, zalecamy kompletowanie zestawu tego samego producenta. Lista kamer kompatybilnych, komunikujących się z rejestratorem z wykorzystaniem protokołu ONVIF, przetestowanych przez nas, wraz z obsługiwanymi funkcjami (detekcja ruchu, obsługa drugiego strumienia, itp.) zostanie zamieszczona i aktualizowana w plikach do pobrania.

 

Parametry techniczne

Model Hikvision DS-7604NI-E1/4P/A
Standard IP
System operacyjny rejestratora Embedded Linux
Liczba kanałów 4
Maksymalny strumień danych wejściowych [Mb/s] 25
Maksymalny strumień danych wyjściowych [Mb/s] 80
HDD 1x SATA II (max 4TB)
Funkcja monitorowania stanu dysku S.M.A.R.T. tak
Funkcja Pentaplex Obraz na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizowanie i dostęp zdalny w tym samym momencie
Monitor systemu Alarm, detekcja ruchu, sabotaż, awaria rejestracji, awaria dysku, zapełnienie dysku, awaria sieci IP, konflikt adresów IP, próba nieuprawnionego logowania
Akcje alarmowe Uruchomienie rejestracji, powiadomienie dźwiękowe, wysłanie komunikatu na adres e-mail, powiadomienie centrum monitorowania, uruchomienie presetu kamery PTZ
Jednoczesne odtwarzanie nagrań bezpośrednio z rejestratora -  4 kanały 1080P
Obsługiwane marki kamer ACTI, Arecont, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon,
PANASONIC, Pelco, SAMSUNG, SANYO, SONY, Vivotek, ZAVIO, ONVIF lub PSIA
Port Ethernet  10/100/1000 Base-TX (RJ-45),
Kompresja H.264
Nagrywanie Ciągłe, harmonogramowe, ręczne, z detekcji ruchu, ze zdarzeń alarmowych 
Funkcja zabezpieczania wybranych nagrań przed usunięciem oraz dysków przed nadpisaniem.
Zoom cyfrowy Powiększanie dowolnego fragmentu do rozmiaru pełnego ekranu
Protokoły TCP, UDP, RTP, DHCP, DDNS, SMTP, NTP, PPPoE, SADP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP, IPv6, ONVIF, PSIA, RTSP
Backup USB na pendrive lub dysk zewnętrzny, przez sieć LAN na komputerze PC lub dysku sieciowym
Aplikacja kliencka (Windows, Mac) iVMS - 4200 oprogramowanie komputerowe
iVMS - 4500 oprogramoawnia na smartfony
Wejścia / wyjścia audio 1 / 1
(dwukierunkowa wymiana komunikatów, sygnał z wejścia nie jest nagrywany)
Zasilanie PoE Tak: 4 x PoE 
We/Wy alarmowe Tak: 4/1
Wyjścia wideo HDMI, VGA (D-Sub)
Dodatkowe złącza 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0
Temperatura pracy -10 ... 55 °C
Napięcie zasilania  48V DC
Pobór mocy <10 W (bez dysków), zasilacz
Dostęp do rejestratora z urządzeń przenośnych Android, Symbian, WindowsMobile, iPhone, BlackBerry
Obsługa przeglądarek IE, Chrome, Opera, Safari
Wymiary 315 x 230 x 45 mm (szer. x głęb. x wys)
Masa < 1 kg

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl