Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kontakt

Brzask Grzegorz Kozak ul. Fabryczna 15H 11-040 Dobre Miasto tel: 500 200 899 tel/fax: 89 61 61 146 biuro@brzask.com.pl

Szukaj produktu

Producenci

Hurtownia Elektryczno-Teleinformatyczna Brzask

Monitoring Olsztyn Dobre Miasto,
Witamy
 
Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej i teleinformatycznej już od 14 lat. W tym czasie wdrożyliśmy różnego rodzaju rozwiązania w wielu firmach i instytucjach publicznych. Naszą dewizą jest usprawnienie i ułatwienie funkcjonowania podmiotów zarządzanych przez naszych klientów. Czynimy to poprzez dostarczanie i instalowanie systemów monitoringu wizyjnego, central telefonicznych, systemów alarmowych, kontroli dostępu, sieci komputerowych.
 
W naszej ofercie posiadamy także wszelkiego rodzaju sprzęt elektryczny takich firm jak: Moeller, Eaton, Legrand, Schneider, Philips, Kontakt Simon, PCE, NKT, Kanlux, Elektro-Plast i wielu innych.
 
Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Dobrym Mieście przy ulicy Fabrycznej 15H. Klientom mieszkającym dalej towar dowozimy lub wysyłamy kurierem.
     
Zapraszamy do kontaktu
 
z poważaniem
Grzegorz Kozak


Sklep internetowy Shoper.pl