Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kontakt

Brzask Grzegorz Kozak ul. Fabryczna 15H 11-040 Dobre Miasto tel: 500 200 899 tel/fax: 89 61 61 146 biuro@brzask.com.pl

Szukaj produktu

Producenci

O Firmie

Jesteśmy firmą działającą w branży teleinformatycznej już od ponad 10 lat. W tym czasie wdrożyliśmy różnego rodzaju rozwiązania teleinformatyczne w wielu firmach i instytucjach publicznych. Naszą dewizą jest usprawnienie i ułatwienie funkcjonowania  podmiotów zarządzanych przez naszych klientów. Czynimy to poprzez dostarczanie i instalowanie systemów monitoringu wizyjnego, central telefonicznych, systemów alarmowych, kontroli dostępu, sieci komputerowy. 

W naszej ofercie posiadamy także wszelkiego rodzaju sprzęt elektryczny takich firm jak: Moeller, Eaton, Legrand, Schneider, Philips, Kontakt Simon, PCE, NKT, Kanlux, Elektro-Plast i wielu innych.
 
Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Dobrym Mieście przy ulicy Fabrycznej 15H. Klientom mieszkającym dalej towar dowozimy lub wysyłamy kurierem.

Zapraszamy do kontaktu
Adres e-mail :  biuro@brzask.com.pl
Tel. kontaktowy : 896161146
komórka: 509130703
Sklep internetowy Shoper.pl